Czerwcowe Bieganie

W ubiegły czwartek odbył się kolejny etap Kraków City Race – Rozgrzewka. Tym razem rywalizowaliśmy na terenie Woli Duchackiej. Długie przebiegi i… przewyższenia pozwoliły zawodnikom solidnie się zmęczyć. Tym razem 5 naszych zawodników zwyciężyło w swoich kategoriach. Najlepsi okazali się Paweł Wójcik, Jan Gondek oraz Juliusz Osiński (w kategorii par), Zosia Słońska i Michał Garbacik.

wyniki

13432442_1251652654862478_1759608986979019835_n

Podczas gdy nasi juniorzy zdominowali eliminacje do EYOC (dla przypomnienia – sześć na osiem możliwych zwycięstw), nasi najmłodsi pod czujnym okiem trenerki Ani, trenera Włodka i Bogusi Słońskiej wykonywali ostatnie szlify przed zbliżającym się Pucharem Najmłodszych. Treningi w okolicach Wieruszowa były owocne, a na efekty pozostaje nam poczekać już do piątku! W trakcie zgrupowania rozgrywane były zawody w Wieruszowie. Najlepsze okazały się Oliwia Zawada i Zosia Słońska, a wielu naszych reprezentantów stanęło na podium. Wyników gratulujemy i czekamy na więcej!

13435323_10206939253782933_5795337373671334482_n 13445493_10206939260063090_5901668168076557010_n

Jednocześnie w niedzielę, w skromnym, ale doborowym składzie startowaliśmy na Mistrzostwach Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację w Mikołowie. Wielkie gratulacje dla Tadeusza Czapli, który okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej! Zwyciężyła również Monika Topór, a na podium znaleźli się Magdalena Topór, Michał Topór, Józef Forystek…i Bartek Gajowski, który po świetnym biegu po raz pierwszy w tym sezonie wygrał ze swoim klubowym kolegą.