Lipcowe starty za nami!

I jeszcze trochę dłuższa relacja z lipcowych startów autorstwa Majki Garbacik!

Pomijając Wawel Cup, podczas którego większość z nas była organizatorami, braliśmy udział także w innych zawodach! 25-27.07.2017 odbyły się zawody towarzyszące do The World Games, gdzie nie mogło zabraknąć obecności naszych reprezentantów. Wrocław opuściliśmy z siedmioma medalami! Zwycięzcą w swojej kategorii został Kacper Kuca. Drugie miejsce powędrowało do Adrianny Biederman (K18), Pawła Wójcika (M12) oraz Piotra Niessnera (M50). Na trzecim stopniu podium stanęła Tosia Słońska (K10), Bogusława Słońska (K40) oraz Kuba Kijak (M18).

Weekend 29-31.07.2017 oznaczał rywalizację w ciężkim górzystym terenie podczas zawodów Limanowa Cup! Warte odnotowania są dobre starty Poli, Tosi i Pawła w kategoriach KM12. Wśród dziewczyn w kategorii K16 trzecie oraz czwarte miejsce powędrowało do Madzi Topór i Zosi Słońskiej. Pierwsze miejsce w swoich kategoriach zajęli Piotr Niessner (M50) oraz Stanisław Kruczek (M65). Na drugim stopniu podium stanęła Joanna Grabowska (K35), a także Kacper Kuca (M21E). Trzecie miejsce zajęli Kuba Kijak (M18) oraz Paweł Wiśniewski (M35).

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Teraz ciśniemy na obozie klubowym (w terenie podobnym do zbliżających się MP w klasyku i sztafetach). Już za niedługo czekają na nas kolejne starty – Baltic Cup i Grand Prix Pomorza. Trzymajcie za nas kciuki!