Long za Suwałkami

Kolejny weekend przyniósł naszym zawodnikom sporo medali oraz nowe doświadczenia. Na Mistrzostwach Polski w Długodystansowym Biegu na Orientację juniorzy zdobyli 5 medali: złoto – Adrianna Biederman (K16), srebro – Marcin Biederman ( M18) oraz Marek Skorupa (M20), brąz Maja Garbacik (K16) oraz Kacper Kuca (M18). Do historii przejdzie pościg dziewczyn w K16 (ich strata do liderki wynosiła już ponad 10 minut), chłopaki w M18 potwierdzili swoją aktualną pozycję w Polsce, a dużą niespodziankę sprawił nam wszystkim Marek Skorupa. Bardzo dobre czwarte miejsce w damskiej elicie zajęła Gosia Wicha, a na uwagę zasługuje jeszcze dobry wynik Madzi Topór w K16 – 7 miejsce. Łącznie z mastersami Wawel zdobył 8 medali (2 złote, 3 srebrne oraz 3 brązowe). Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.