Mistrzostwa w ultralongu

Za nami Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO. Pierwszy czempionat pokazał, że w tym roku przed nami jeszcze sporo pracy…

Mimo tego, że nie wracaliśmy w szampańskich nastrojach, na zawodach nie zabrakło medali i miejsc wartych odnotowania. Nie zawiedli nasi faworyci z M20 – 1. był Marcin Biederman, a 2. Jan Baran. Wielkie brawa dla chłopaków!

Na trzecim miejscu finiszowała Adrianna Biederman, jednak największym zaskoczeniem na plus kwietniowych Mistrzostw Polski będzie brązowy medal w M18 Kuby Kijaka! O podium otarły się Madzia Topór w K16, Zosia Galla w K20 i Barbara Bączek-Motała w K21, przywożąc z longa drewniane medale za IV miejsca.

wyniki

Wśród naszych mastersów, zwyciężył niezawodny Paweł Moszkowicz, zaś drugie miejsce zajęła trenerka Ania. Sekundy zadecydowały o tym, że obejść smakiem musiał się Piotr Niessner – IV miejsce. Dobrze pobiegła też Teresa Bugaj (również czwarta) i Przemysław Czapla (piąte miejsce). Gratulujemy i życzymy owocnych treningów!