Rzym, ZUK i Memoriał Strzelecki

W miniony weekend znów część zawodników Wawelu startowała na różnych frontach. W półmaratonie z Rzymu do nadmorskiej miejscowości – Ostia startowali Bartek Gajkowski i Michał Garbacik. Michał zajął trzecie miejsce wśród młodzieżowców, a Bartek wieńcząc swój trzymiesięczny okres przygotowawczy pobił rekord życiowy (1:22:51). Świetne biegi zaliczyli Kasia Etterle-Garbacik i Wojtek Garbacik, zaliczający się jednocześnie do grup rodziców i sympatyków sekcji. 😉 Gratulujemy i życzymy kolejnych wyzwań!

wyniki

W zeszłą sobotę swój debiut na trasie powyżej 50km miała nasza waleczna Małgorzata Wicha. Gosia ukończyła Ultramaraton Karkonowski w czasie 7h 39min. Gratulujemy hartu ducha i życzymy powodzenia na kolejnych startach. Wartym odnotowania jest fakt, że na podium w OPEN stanęli zawodnicy z zaprzyjaźnionego klubu – Amelia Ewiak i Piotr Paszyński. Pozdrawiamy i również gratulujemy! 😉

wyniki

Z kolei, następny swój start w narciarstwie wysokogórskim zaliczył Piotrek Niessner. Piotr tym razem, wraz z Adamem Bruzdą zajęli 7. miejsce na Memoriale Jana Strzeleckiego. Trzymamy kciuki za kolejne występy!