Trenerzy i ich grupy



Włodzimierz Dyzio – kierownik sekcji, odpowiedzialny za sprawy techniczne i logistyczne, trener kordynator

Kontakt e-mail: wlodek.dyzio@gmail.com, tel. 608311845

Forystek Józef
Grabowicz Andrzej
Bączek-Motała Barbara
Dyzio Katarzyna
Jamrozik Krzysztof
Cygler Paulina
Czapla Tomasz
Bugaj Teresa
Żesławski Wojciech
Tarnowski Radosław
Forystek Marek
Gajkowski Bartosz
Moszkowicz Paweł
Kasprzyk Marcin
Niessner Piotr
Bergier Tomasz
Grabowska Joanna
Czapla Przemysław
Wiśniewski Paweł
Wójcik Grzegorz
Topór Marek
Kolesnikova Anastasiia
Słońska Bogusława
Więcek Maciej
Topór Monika
Kuca Kacper
Wicha Małgorzata
Szajna Robert
Kruczek Stanisław
Oliinyk Alona
Oliinyk Ilia
Kuryj Marek
Zabel Robert
Pułczyńska Agnieszka
Michalczak Paweł

 


 

Ania Karnia-Biskupska/Marek Słoński – trenerzy grupy początkującej

kontakt e-mail: aniakarnia@wp.pl/Marek.slonski@gmail.com

Zawodnicy:  
Moszkowicz Anna
Słońska Antonina
Tarnowski Przemysław
Żesławski Jakub
Leitner Leon
Królikiewicz Jeremi
Królikiewicz Hanna
Niessner Pola
Siek Barbara
Wilk Zofia
Czapla Laura
Wątorek Karolina
Forystek Szymon
Michno Marta
Zwonek Marcin
Zawada Oliwia
Olejnik Jasmina
Wątorek Bartosz
Wójcik Pawel
Krych Weronika
Biskupska Julia
Listek Magdalena
Socha Barbara
Zawada Zuzanna
Czapla Tadeusz
Zawada Marta
Moszkowicz Julia
Owsianka Wiktoria
Lamparska Maja
Oliinyk Yelyzaveta
Kurtycz Natalia
Bosak Natalia
Michalczak Maja
Bublik Piotr
Hałucha Milena
Tomasz Leśniak
Jan Leśniak
 

 

Paweł Biederman – trener grupy młodzików i juniorów

kontakt e-mail: ahman3@gmail.com

Zawodnicy:                           
Biederman Marcin
Biederman Adrianna
Etterle-Biederman Lilianna
Galla Zofia
Gondek Jan
Kijak Jakub
Kiliszewska Gabriela
Krzysztyński Michał
Salwiński Jan
Stachura Jan
Stanek Jerzy
Szeliga Stanisław
Łabuzek Marta
Tarnawski Jan
Żesławski Mateusz
 

 

Tomasz Lubkiewicz/Michał Garbacik– trenerzy grupy juniorów

kontakt e-mail: lupekrun@gmail.com/garbacikmichal@gmail.com

Zawodnicy:                           
Słońska Zofia
Bugaj Katarzyna
Listek Marta
Baran Jan
Wziętek Barbara
Baran Grzegorz
Topór Magdalena
Wójcik Natalia
Garbacik Maja
Skorupa Marek
Jaroń Wiktoria
Broda Alina
Topór Michał