Wawelowcy na GPK!

Za nami Wielkie Otwarcie GPK – wielkie wyzwanie organizacyjne dla członków sekcji! Jak zwykle na trasach GPK startowali również nasi zawodnicy!

Przyjazna Trójka – Pola Niessner była pierwsza w kategorii K10, a drugie miejsce zajęła gwiazda z magazynu biegnaorientacje.pl Jaśmina Olejnik. Wielkie brawa również dla Niny Pułczyńskiej, która zwyciężyła w kategorii K16. Trzecie miejsce w M13 zajął nasz były zawodnik Janek Salwiński. Gratulacje!

Tradycyjna Piątka – 1. miejsce wśród mężczyzn zajął Marcin Biederman, a wśród kobiet walkę o zwycięstwo stoczyły Maja Garbacik i Angelika Hołownia. Tym razem na podbiegu lepsza okazała się Majka! Miejsca na podium w kategorii zajęły Natalia Wójcik i Zosia Słońska. Szczególne brawa dla Natalii, która wraca do biegania po przerwie związanej z chorobą. Drugi w M50 był Wojtek Żesławski, a w M60 zwyciężył Andrzej Grabowicz!

Ambitna Jedenastka – III miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej zajęła Małgorzata Wicha – gratulacje! W bardzo licznie obsadzonej kategorii M40 (w sumie 92 zawodników) wysokie 6. miejsce zajął Grzesiek Wójcik.

Harda Dwudziestka Trójka – W M50 zwyciężył chyba najbardziej wytrzymały Wawelowiec. Wielkie brawa dla Pana Pawła Moszkowicza! Trzeci w M40 był Maciek Więcek.