KMP – Jakuszyce

W ubieglym tygodniu (3-4.09.) startowaliśmy na Klubowych Mistrzostwach Polski w Jakuszycach. Pierwszego dnia biegaliśmy klasyk w bardzo trudnym technicznie terenie. Po tym biegu mieliśmy już 6 medali w tym 3 zlote i 3 brązowe ( Pola Niessner 1 miejsce K10, Marcin Biederman 1 miejsce M18, Ada Biederman 1 miejsce K16, Maja Garbacik 3 miejsce K16, Kacper Kuca 3 miejsce M18, Marek Skorupa 3 miejsce M20). W niedziele biegaliśmy sztafety klubowe. Jest to sztafeta pokoleniowa, w której startują zarówno młodsi zawodnicy, poprzez elitę i kończąc na zawodnikach z kategorii masters. W klasyfikacji końcowej nasze sztafety zajęły 11. i 31. miejsce. W zawodach towarzyszących Pola Niessner zajęła 2 miejsce w K12 (Pola ma 9 lat) a jej tata Piotr Niessner wygrał swoją kategorię wiekową M50.

wyniki

Teraz zostały nam ostatnie szlify przed Mistrzostwami Polski na dystansie klasycznym i sztafetowym.