Kolejne starty

W ostatnią niedzielę ekipa WKS WAWEL połączyła swoje siły z przedstawicielami DREAM RUN Warszawa – Patrycją i Mariuszem Dettlaff aby wspólnie powalczyć na bardzo ciężkiej fizycznie trasie górskiego biegu na 17 km z cyklu X-RUN Nietuzinkowe Biegi Górskie. Nasz TEAM zajął wysokie 5 miejsce wśród startujących 29 zespołów. Natomiast indywidualnie swoją wysoką formę po raz kolejny pokazał Jan Baran, który zajął 3 miejsce OPEN! Wśród kobiet wysokie 4. miejsce zajęła Małgorzata Wicha. Z kolei powracający do dobrej kondycji Maciej Więcek do mety przybiegł jako 15 zawodnik.

strona zawodów

Natomiast w sobotę (dzień przed startem w NBnO) Piotr Niessner walczył w zawodach o Puchar Pilska w skialpiniźmie. Piotr zajął drugie miejsce wśród nestorów, pierwsze wśród polskich ekip. Po dwóch startach zajmuje pierwsze miejsce w Pucharze. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!