63 zawodników WKS na starcie Grand Prix Pomorza!

W niedzielę zakończyła się kolejna trzydniówka, podczas której nie mogło zabraknąć obecności Wawelowców! Zwycięzcmi w swojej kategoriach podczas Grand Prix Pomorza zostali Włodzimierz Dyzio (M55) i Barbara Strugała(Krótka)! Drugie miejsce na podium powędrowało do Poli Niessner (K12) oraz Pawła Wójcika (M12). Trzecie miejsce zajęły: Anna Karnia-Biskupska (K35), Ewa Olejnik (K40), Monika Topór (K45). Wielkim zaskoczeniem był bardzo dobry występ Grzegorza Barana (M16), który również zajął trzecie miejsce w całej rywalizacji! Sporo naszych zawodników uplasowało się także w pierwszych szóstkach w swoich kategoriach. Warty odnotowania jest dobry występ Antosi Słońskiej (czwarte miejsce w kategorii K12). Tuż za podium uplasowały się Magda Topór (K16) oraz Adrianna Biederman (K18), a także Jakub Kijak (M18). Warto odnotować jeszcze wiele „etapowych” sukcesów Wawelowców: Przemysław Tarnowski był najlepszy na trzecim etapie w kategorii M10, Kacper Kuca był raz drugi, a Maja Garbacik i Piotrek Niessner odnotowali po jednym trzecim miejscu.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich medalistów! Teraz wracamy i wchodzimy na finałową ścieżkę przygotowań do jesiennych mistrzostw. A odnośnie dłuższego podsumowania obozu – pojawi się ono wkrótce!