Aktywny weekend!

Za nami bardzo aktywny weekend! W niedzielę grupa 46 zawodników WKS walczyła na Mistrzostwach Śląska w klasycznym BnO. Najmłodsi biegacze startowali w kategoriach wiekowych, w których będą rywalizowali w przyszłym sezonie! Poniżej przebiegi Antosi z K14 😉

wyniki

W międzyczasie juniorzy wykonali dwa treningi nocne i jeden trening kierunkowy. Mamy nadzieję, że zaprocentują one podczas najbliższego czempionatu.

Z kolei Michał Topór był drugi w kategorii M16 na Biegu Trzech Kopców – rośnie forma przed Mistrzostwami Polski! Andrzej Grabowicz zajął 4. miejsce w M60, zawody z dobrym czasem ukończyła również Małgorzata Wicha.

wyniki

Paulina Cygler podczas Pucharze OK zajęła 2. miejsce w biegu nocnym i 3. miejsce na średnim dystansie, trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!