Mistrzostwa Polski. Klasyk i Sztafety

Mistrzostwa Polski. Klasyk i Sztafety

Do tegorocznej kolekcji medali z MP po tym weekendzie możemy dorzucić kilka następnych.

W sobotę na dystansie klasycznym Marcin zdeklasował rywali uzyskując nad drugim przewagę ponad siedmiu minut, a srebo zgarneła Paulina. W MP Masters wygrał Pan Paweł Moszkowicz.

Razem z Michałem Garbacikiem zajęliśmy czwarte miejsca w swoich kategoriach, a Jasiek zmieścił się w pierwszej dziesiątce kończąc na siódmym miejscu.

Dzisiejszy dzień był zdecydowanie lepszy pod względem ilości medali. W seniorkach Paulina z Panią Basią Bączek oraz panią Lilą zajęły drugie miejsce, tak samo jak sztafeta naszych juniorek młodszych w składzie Kasia, Basia oraz Ada. Dwa medale zebrali również panowie. Razem z Jaśkiem i Marcinem wywalczyliśmy złoto, a Paweł Biederman z Rafałem Świątkowskim i Rafałem Zaworonkiem okazali się najlepsi w swojej kategorii wiekowej rozgrywanej w ramach MP Masters. Godnym uwagi jest fakt, że nasza sztafeta seniorska skończyła zmagania przed zwycięzcami tej kategorii, niestety po pięknym finiszu (godnego Mistrzów Polski) okazało się, że przebiegli oni tylko dwie zmiany :), Mimo to nasi seniorzy czyli Sławek i Garbacik wyglądali na usatysfakcjonowanych wynikiem.

Dodaj komentarz

Post navigation

  Next Post :
Previous Post :