Przeżyjmy to jeszcze raz!

Napisane sobota, Czerwiec 9, 2018 o godzinie 11:06 AM w kategorii: Bez kategorii. Napisał M.Garbacik

Od Pucharu Najmłodszych minął już prawie tydzień, czas na krótką relację pisaną przez bohaterów tego wydarzenia:

Paweł Wójcik (8. miejsce klasyk, 9. miejsce sprint): Zawsze może być lepiej.

Podczas trzech dni zmagań , udało nam się wywalczyć mnóstwo medali i zająć pierwsze miejsce wśród wszystkich klubów. W pierwszym dniu odbył się sprint.Trasa została przeprowadzona w Parku w Sokolnikach. W tym dniu zdobyliśmy 8 medali, w tym biegu byłem dziewiąty. Podczas drugiego dnia przyszło Nam się zmagać z trasą w lesie – był to klasyk. Zdobyliśmy 6 medali ja uplasowałem się tym razem na 8 miejscu. No cóż nie na to liczyłem. Podczas ostatniego dnia odbyły się sztafety, na których nasi zawodnicy wywalczyli 3 medale. Moja sztafeta czyli M -14 zajęła 5 miejsce mogę powiedzieć że mój bieg w sztafecie z wszystkich trzech był najbardziej zadowalający choć nie idealny. (Paweł uzyskał trzeci czas na swojej zmianie). Zawsze może być lepiej. Po zakończonych zawodach z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Krakowa.

Marta Michno (6. miejsce sprint, 2. miejsce sztafety): Udało się!!

Srebrny medal na Pucharze Najmłodszych w biegu sztafetowym zdobyty!!! W kategorii K14 było około 17 sztafet z czego do pierwszego miejsca zabrakło nam kilku minut. Nic by się jednka nie udało gdyby nie wspaniałe dziewczyny z którymi byłam w sztafecie czyli Hania i Maja ❤️ ❤️ oraz treningi z najlepszymi Trenerami jakich mogłyśmy mieć czyli Teresa Bugaj, Anna Karnia-Biskupska, Włodzimierz Dyzio, Tomasz Lubkiewicz, a przede wszystkim Marek Slonski, który zawsze w nas mocno wierzył i gdyby nie jego mądre rady, treningi i analizy nie udałoby się nam tego osiągnąć. Dzięki koleżankom i kolegom z klubu, którzy świetnie pobiegli w tych zawodach, w klasyfikacji drużynowej WKS Wawel Kraków zajął pierwsze miejsce

Michał Garbacik (speaker na tegorocznym Pucharze Najmłodszych): Stworzyli fantastyczną atmosferę!

Impreza była doskonale zorganizowana, widać było, że ekipa pana Adama dołożyła wszelkich starań by wszystko było dopięte na ostatni guzik i by każdy dzieciak czuł się naprawdę wyjątkowo. Tegoroczny Puchar Najmłodszych to również wspaniały występ NASZYCH zawodników. Dobre przygotowanie techniczne, odpowiedni podział pracy pomiędzy trenerami procentują! Aż nie możemy się doczekać, gdy ta ekipa za kilka lat będzie biegać w starszych kategoriach wiekowych! Wiwat Jaśmina, Julia, Przemek, Kordian, Maja, Marta, Hania, Pola, Antosia! Brawa też dla wszystkich, którzy tym razem nie zdobyli medalu, ale stworzyli fantastyczną atmosferę. Dziękujemy!

strona zawodów

relacja bieg sprinterski

relacja bieg klasyczny

relacja bieg sztafetowy

Tymczasem od dziś trzymamy kciuki za naszych starszych kolegów. Właśnie trwa rywalizacja kategorii Masters, od 13 na trasę ruszają juniorzy, a o 14 seniorzy. Powodzenia!

centrum live

Skomentuj