Styczniowy Przegląd Wydarzeń

Napisane piątek, Styczeń 25, 2019 o godzinie 08:01 PM w kategorii: Bez kategorii. Napisał M.Garbacik

Zapraszamy na styczniowy przegląd wydarzeń (trochę mniejszych i większych rzeczy się zdarzyło 🙂

– Młodzież młodsza i młodzież starsza (pod czujnym okiem trenerów) dzielnie trenowała na obozie w Jaroszowcu. Mnóstwo treningów technicznych i solidna podbudowa powinny zaprocentować w sezonie. Szersza relacja wkrótce 🙂

– Marcin Biederman wraz z grupą kolegą z UNTSu szlifował formę na Cyprze. Widać spore ambicje przed pierwszym sezonem w seniorach, trzymamy kciuki!

– Ruszyliśmy ze zgłoszeniami na pierwszy historyczny Nocny Bieg Premium GPK. Prawie 700 interakcji na wydarzeniu w zaledwie kilka dni. Szykuje się ciekawe wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy!

I Nocny Bieg Premium

– Tomek Lubkiewicz i Paulina Cygler wystartowali z kolei w popularnym Biegu o Puchar Bielan. Paulina z czasem 19:53 zajęła 6. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

wyniki

– Michał Garbacik próbował swoich sił i wspierał WOŚP w Biegu Wielkich Serc na bulwarach. Jak widać barwy Grand Prix widoczne nie tylko na Grand Prix J

wyniki

– III miejsce w górskiej Triadzie (wyścigu, który składał się z trzech biegów i w którym dystans łącznie wyniósł aż 45km) zajęła Gosia Wicha. Gratulacje!

wyniki

Skomentuj