Grand Prix Polonia

Napisane czwartek, Sierpień 16, 2018 o godzinie 09:08 AM w kategorii: Bez kategorii. Napisał M.Garbacik

W ubiegły weekend (10-12.08.2018) nieliczna, ale silna ekipa brała udział w zawodach Grand Prix Polonia. Pierwsze dwa biegi odbyły się w bardzo trudnym terenie w Jakuszycach, a niedzielne zmagania miały miejsce w Piechowicach (teren zeszłorocznych Mistrzostw Polski). W trzydniowej rywalizacji na podium uplasowały się nastepujące osoby: Pola Niessner (K12, 1. miejsce), Antosia Słońska (K12, 2. miejsce), Maja Garbacik (K18, 1. miejsce), Michał Topór (M20, 2. miejsce), Piotr Niessner (M55, 2. miejsce) oraz Włodzimierz Dyzio (M55, 3. miejsce).

Dodatkowo w sobotę popołudniu odbył się sprint w Piechowicach. Pierwsze miejsce w kategorii WYouth zajęła Maja Garbacik. Dużym zaskoczeniem in plus był także bieg Poli Niessner (jedna z młodszych zawodniczek tej kategorii) uzyskała bardzo dobre 5. miejsce! Na drugim stopniu podium kategorii MSMasters rywalizacje zakończył Piotr Niessner!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich, którzy oddali dobre biegi w tak ciekawym i wymagającym terenie. Obóz w Ostrowie już rozpoczęty. Przed nami starty w Baltic Cup i Grand Prix Pomorza. Trzymajcie za nas kciuki!

wyniki

Skomentuj